“MENİNGOKOK AŞI UYGULAMALARI” CANLI KONSEYİ...

“MENİNGOKOK AŞI UYGULAMALARI” CANLI KONSEYİ...


Resmi büyütmek için tıklayınız.

 

ASEF AKADEMİ’DE “MENİNGOKOK AŞI UYGULAMALARICANLI KONSEYİ...

 

Aile Sağlığı Elemanları Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ASEF AKADEMİ (www.asefakademi.org)’de 11 Mayıs 2021 Salı günü saat 12.15’te “MENİNGOKOK AŞI UYGULAMALARI” Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir.

 

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan Canlı Konseye konuşmacımız Prof. Dr. Metehan ÖZEN İSTANBUL’dan online olarak kendi bilgisayarı ile bağlanacak.

 

www.asefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konsey sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

 

ASEF AKADEMİ’de gerçekleştirilecek olan bilimsel ve sosyal aktivitelere katılabilmek için www.asefakademi.org/uyelik veya www.asefakademi.org adresinden “Üye Ol” butonunu tıklayarak ulaşacağınız sayfadan “Üyelik Formu”nu doldurup ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

Konu: MENİNGOKOK AŞI UYGULAMALARI

 

Konuşmacı: Prof. Dr. Metehan ÖZEN

Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı

 

Tarih-Saat: 11 Mayıs 2021, Salı 12.15 - 13.15

Yer: www.asefakademi.org

 

www.asefakademi.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi